LZS

Podsumowanie Sierpnia Pełnego Emocji i Działań!

Sierpień był miesiącem, który dostarczył nam ogromnych emocji i niesamowitych wydarzeń! Chcieliśmy podziękować Wam wszystkim, którzy byliście z nami podczas tych trzech niezapomnianych imprez.

Rozpoczęliśmy od wspaniałych „Targów Zdrowej Żywności” zorganizowanych przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy. Nasza obecność na tym wydarzeniu była pełna energii i entuzjazmu. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy fascynujące konkurencje, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i ruchu. Każde dziecko, które wzięło udział w naszych zawodach, otrzymało także małe upominki, bo dla nas każdy mały sukces zasługuje na wyraz uznania.

Następnie wzięliśmy udział w charytatywnej imprezie organizowanej przez „Patataj Animals Sanctuary”. Nasze gry i zabawy pomogły zbierać środki na rzecz zwierząt pod opieką serdecznych ludzi z Patataj. Wasza hojność jest nieoceniona!

Na zakończenie sierpnia gościliśmy na Dożynkach Gminnych gminy Świdnica w Komorowie. Nasze Miasteczko Sportowe dla dzieci naprawdę dostarczyło mnóstwo uśmiechów, pomimo kapryśnej pogody. Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że dostarczyliście nam radości!

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tych wyjątkowych wydarzeń i zobaczyć Waszą zaangażowaną obecność. Sierpień był pełen miłości, dobroci i aktywności, a my z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie wrzesień! Dziękujemy Wam za wspólne chwile i do zobaczenia w kolejnych, pełnych akcji miesiącach!

Pozdrawiamy Ekipa PZ LZS Świdnica!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content