LZS

Tenis stołowy w Makowicach

W sobotę 6 kwietnia w Domu Weselnym w Makowicach odbył się turniej tenisa stołowego oraz Podsumowanie Powiatowej ligi tenisa stołowego. W turnieju uczestniczyli zawodnicy wszystkich drużyn biorących w rozgrywkach, łącznie w zawodach wystartowało 61 zawodników w kategorii dziewczęta, chłopcy oraz seniorzy. Poziom turnieju był bardzo wysoki, a frekwencja bardzo mile zaskoczyła organizatorów. Najlepsza w kategorii dziewcząt była Natalia Chwistek, drugie miejsce zajęła Martyna Konarska, a trzecie Wiktoria Horoszko. W kategorii chłopców zwyciężył Marek Duma, drugi był Arkadiusz Borek, a trzeci Wojciech Duma. W turnieju dla dorosłych wzięło udział 33 zawodników, po zaciętych pojedynkach pierwsza trójka wyglądała następująco: Mirosław Stodolica, Michał Drozd, Rafał Malisz.

Zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami, medalami oraz pamiątkowymi dyplomami. Po zakończonym turnieju odbyło się Podsumowanie Ligi tenisa stołowego LZS, w którym udział wzięło 8 drużyn z powiatu świdnickiego.

Ze swojej strony bardzo dziękujemy organizatorom z Makowic za przygotowanie turnieju i poczęstunku dla zawodników oraz świetną atmosferę.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress