W sobotą 12 października rozegrany został turniej strefy VI w warcabach 100-polowych będący eliminacjami strefowymi do XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS.
Z każdej kategorii wiekowej do finału Dolnośląskiego awansowało czterech najlepszych (finał: 9.11 Żarów).
Organizatorami turnieju było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, PZ LZS w Świdnicy, GLKS Goniec Żarów.
Wyniki:
ORLICZKI:
1. Maja Seweryn – Świdnica – awans do finału
2. Julia Olejko – Świdnica – awans do finału
3. Roksana Niedziałkowska – Świdnica – awans do finału
4. Katarzyna Reich – Świdnica – awans do finału
5. Małgorzata Pituła – Żarów
6. Ewelina Szymańska – Świdnica
MŁODZICZKI:
1. Anna Rejkowicz – Świdnica – awans do finału
2. Anna Filipiak – Świdnica – awans do finału
3. Aleksandra Madej – Żarów – awans do finału
4. Klaudia Stawiak – Żarów – awans do finału
5. Karolina Marczyńska – Żarów
6. Weronika Matusiak – Świdnica
7. Natalia Chwistek – Świdnica
9. Natalia Kowalczyk – Żarów
10. Anita Gryszka – Świdnica
11. Zuzanna Prask – Świdnica
12. Alicja Galicka – Żarów
13. Monika Dłutkowska – Świdnica
JUNIORKI MŁODSZE:
1. Marta Brzozowska – Świdnica – awans do finału
2. Karolina Święs – Świdnica – awans do finału
3. Małgorzata Horoszczak – Żarów – awans do finału
4. Wiktoria Chudzińska – Świdnica – awans do finału
5. Klaudia Władzińska – Świdnica
JUNIORKI STARSZE:
1. Karolina Kraszewska – Nowa Ruda – awans do finału
2. Elżbieta Piętoń – Nowa Ruda – awans do finału
3. Martyna Banaś – Świdnica – awans do finału
4. Karolina Gomółkiewicz – Świdnica – awans do finału
5. Ewelina Kraszewska – Nowa Ruda
SENIORKI:
1. Paulina Ponińska – Świdnica – awans do finału
2. Agnieszka Filipiak – Świdnica – awans do finału
3. Weronika Szymańska – Świdnica – awans do finału
4. Katarzyna Legut – Świdnica – awans do finału
5. Joanna Markiewicz – Żarów
6. Zuzanna Panek – Świdnica
7. Kalita Katarzyna – Świdnica
ORLIKI:
1. Marek Barabasz – Żarów – awans do finału
2. Michał Sajdak – Świdnica – awans do finału
3. Jakub Kowalski – Świdnica – awans do finału
4. Konstanty Roubo – Żarów – awans do finału
MŁODZIK:
1. Jakub Bochnia – Świdnica – awans do finału
2. Piotr Teszner – Żarów – awans do finału
3. Bartłomiej Skawina – Świdnica – awans do finału
4. Grzegorz Poniński – Świdnica – awans do finału
5. Paweł Prask – Świdnica
6. Michał Zaguba – Świdnica
7. Marcin Prask – Świdnica
8. Paweł Teszner – Żarów
9. Kacper Dratwa – Świdnica
10. Jan Ożóg – Świdnica
JUNIOR MŁODSZY:
1. Dawid Mozol – Żarów – awans do finału
2. Patryk Piórek – Żarów – awans do finału
3. Arkadiusz Głowacki – Świdnica – awans do finału
4. Szymon Lempart – Świdnica – awans do finału
5. Mateusz Kurczewski – Żarów
6. Patryk Kozina – Świdnica
7. Kamil Skolimowski – Żarów
8. Oskar Dziubak – Żarów
9. Piotr Nowak – Świdnica
JUNIOR STARSZY:
1. Sylwester Piątek – Świdnica – awans do finału
2. Patryk Młynarski – Świdnica – awans do finału
3. Damian Kociołek – Świdnica – awans do finału
4. Przemysław Urban – Świdnica – awans do finału
5. Maciej Panek – ŚwidnicaSENIOR:
1. Oskar Budis – Świdnica – awans do finału
2. Waldemar Lichoń – Żarów – awans do finału
3. Mateusz Michalak – Żarów – awans do finału
4. Bieszczad Michał – Żarów – awans do finału
5. Dudkowski Ryszard – Świdnica
6. Mydłowski Ryszard – Świdnica